سلام کاربر محترم، به وبسایت واژه خوش آمدید :)          

حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چگونه به یادگیری زبان سرعت ببخشیم؟

پیشنهاد از طریق پیامک

 

چگونه زبان را سریع تر بیاموزیم؟

 

 

برای یادگیری سریع تر زبان نیاز به تلاش بیشتر داریم، اگر آماده تلاش هستید بسم الله….

 

 

دنیای امروز، دنیای سرعت است. همه می‌خواهند سریع‌تر غذا بپزند، سریع‌تر به سرکار بروند، سریع‌تر ثروتمند بشوند و البته سریع‌تر یاد بگیرند. این خواسته کاملا طبیعی است، به‌ویژه در جهانی که با فشار یک دکمه تلفن یا رایانه، صبح استرالیا در قاره‌ای دور به شب آمریکا در قاره‌ای دیگر پیوند می‌خورد. پس انتظارات همه‌ی ما از سرعت روز‌به‌روز بالا و بالاتر می‌رود. همه طرفدار سرعت هستند. اما آیا این توقع در همه چیز منطقی خواهد بود؟ مثلا چگونه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیریم؟

 

خب روش‌های متعددی وجود دارند که بالاخره یکی از آنها با شیوه‌ی یادگیری ما سازگار است. اما آزمون و خطا کردن روش‌های مختلف برای انتخاب مناسب، بسیار وقت‌گیر است و از سرعت فرایند یادگیری زبان انگلیسی می‌کاهد. در این مقاله درمی‌یابیم، چگونه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیریم و مانند یک بلبل، انگلیسی صحبت کنیم.

 

برای دستیابی به این هدف باید خود را در مرحله اول در موقعیت های مختلف زبانی قرار دهیم بعنوان مثال سعی کنید زبان را موقعیتی یاد بگیرید یعنی به خرید بروید و لغات و مکالماتی که در آن مکان ها استفاده می شود را فرا بگیرید و مکررا تمرین کنید.

 

سعی کنید هرروز یک فیلم آموزشی مناسب با سطح خود را ببینید، حتما در هنگام مشاهده فیلم برای بار اول زیرنویس انگلیسی را در فیلم فعال کنید، سپس در هنگام مواجه با لغات جدید آن ها را یادداشت نمایید و بعد از اتمام دفعه اول سعی کنید برای دفعه دوم بدون زیر نویس آن را مشاهده کنید.

 

سعی کنید بعنوان پارتنر شخصی را انتخاب نمائید تا تمام تمرین ها و مکالمات خود را هر روزه با آن شخص تکرار و تمرین بکنید (پارتنر شما باید یک سطح از سطح شما بالاتر باشد).
تمامی اجسامی که در اطراف خود دارید را با تکه کاغذی نام گذاری بنمایید، برای مثال به آشپزخانه خانه خود بروید و برای تمامی وسایل انگلیسی آن ها را بچسبانید.

 

برای دریافت مقالات دیگر درباره ی سریع آموزی زبان می توانید قسمت مقالات سایت واژه مراجعه فرمائید.

 

 

 

www.vajeh.com

Ali.Atashkar
ارسال دیدگاه
50% تخفیف
100% تخفیف
20% تخفیف
تقریبا نزدیک بود !!!
10% تخفیف
7.5% تخفیف
5% تخفیف
2.5% تخفیف
شانس خود را برای دریافت جایزه امتحان کنید.
گردونه شانس وبسایت واژه رو بچرخون و جایزه ببر
Our in-house rules:
  • One game per user
  • Cheaters will be disqualified.
X