سلام کاربر محترم، به وبسایت واژه خوش آمدید :)          

حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آزمون KET

پیشنهاد از طریق پیامک

 

 

آزمون KET ، اولین سطح از آزمون های بین المللی دانشگاه کمبریج انگلستان است که در ایران و ۸۰ کشور دیگر دنیا برگزار می‌شود. کلمه KET کوتاه شده  عبارت Key English Test است و برای ارزیابی دانش زبان انگلیسی در سطح پایین تر از متوسط به کار می رود. گذراندن این آزمون پیش نیاز آزمون PET  بوده و همانند آن، به دو صورت اینترنتی و کاغذی برگزار می شود.
ساختار سوالات آزمون KET


ساختار سوالات این آزمون کاملا مشابه آزمون PET بوده و به ترتیب از سه بخش نوشتاری و خواندن، شنیداری و گفتاری تشکیل شده است که توضیحات آن به این شکل است: ابتدا دو بخش نوشتاری و خواندن به طور مشترک طی ۵۶ سوال و ۷۰ دقیقه زمان برگزار می گردد. سپس بخش شنیداری با ۲۵ سوال انجام می شود و ۳۰ دقیقه زمان دارد. در این بخش ۸ دقیقه زمان نیز برای انتقال پاسخ ها به برگه پاسخ نامه در اختیار داوطلب قرار داده می شود. بخش آخر، بخش گفتاری است که خود شامل ۲ قسمت است و در مجموع ۸ تا ۱۰ دقیقه زمان دارد.


در بخش اول آزمون گفتاری، یک نفر ممتحن، در مورد تحصیلات، شغل و … از شما سوال می پرسد و شما باید پاسخ  دهید. برای این بخش، ۵ تا ۶ دقیقه زمان دارید. در بخش دوم آزمون گفتاری که ۳ تا ۴ دقیقه زمان دارد، بین شما و  یک نفر دیگر از داوطلبان برگزار می شود. به این صورت که یک ممتحن دیگر، اطلاعات و کلماتی را به نوبت در اختیار هر نفر قرار داده و داوطلبین باید بر اساس آن‌ها، از طرف مقابل سوال بپرسند. آزمون KET نیز برای دو گروه سنی بزرگسال و دانش آموز طراحی می‌شود که تنها تفاوت آن‌ها در موضوعات و مفاهیم استفاده شده در سوالات آزمون است.   


آزمون KET تقریبا در هر ماه از سال یک یا دو بار برگزار می شود. 

 

 

برای دریافت مقالات رایگان دیگر به وبسایت واژه مراجعه فرمایید.

 

www.Vajeh.com

Marzieh Atabaki
ارسال دیدگاه
50% تخفیف
100% تخفیف
20% تخفیف
تقریبا نزدیک بود !!!
10% تخفیف
7.5% تخفیف
5% تخفیف
2.5% تخفیف
شانس خود را برای دریافت جایزه امتحان کنید.
گردونه شانس وبسایت واژه رو بچرخون و جایزه ببر
Our in-house rules:
  • One game per user
  • Cheaters will be disqualified.
X