سلام کاربر محترم، به وبسایت واژه خوش آمدید :)          

حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

لوگوی رسمی فروشگاه اینترنتی کتاب واژه

درباره ما:

فروشگاه اینترنتی کتاب واژه برترین پایگاه فروش کتب با محوریت آموزش زبان و ارائه خدمات آموزشی است که با هدف دسترسی راحت مخاطبان به تمامی کتب با کیفیت بالا و حداقل قیمت ممکن و در راستای افزایش سطح فرهنگی و علمی کشور راه اندازی شده است.

واژه” تمام توان خود را بکار گرفته تا تمامی اقشار مردم بتوانند با تهیه کتب با کیفیت و با به صرفه ترین قیمت، راه یادگیری خود را هموار سازند تا سطح فرهنگی و علمی مردم جامعه و در نهایت میهن عزیزمان افزایش یابد.

در این فروشگاه اینترنتی محصولات آموزشی زبان گفتاری شما می توانید به آسانی به کتاب های آموزشی زبان، رمان ها، داستان های معروف، کتاب های واژگان و …. دسترسی یابید و آن ها را با قیمت های مطلوب و در اکثر موارد با کمترین قیمت تهیه فرمائید.

تمرکز “وبسایت واژه” تهیه بهترین، جدیدترین و با کیفیت ترین کتب با حداقل قیمت برای شما مشتریان عزیز است. بسیاری از افراد در داخل کشور به عناوین جدید کتاب ها که در اقصی نقاط جهان منتشر می شود دسترسی ندارند. اما فروشگاه اینترنتی کتاب “واژه” این فرصت را فراهم کرده است که با کمترین هزینه و حداکثر تخفیف امکان دسترسی به بیشتر کتاب های زبان روز دنیا در داخل کشور فراهم شود.

فروشگاه اینترنتی کتاب “واژه”

فروشگاه اینترنتی کتاب “واژه” با بکارگیری متخصصین و مدرسین زبان دارای مدارک بین المللی امکان ارائه مشاوره تخصصی زبان قبل از انتخاب و خرید کتب را داراست تا مشتریان عزیز بتوانید رویه درست آموزش زبان با سطح خود را شروع و ادامه دهند.

در صورت عدم آگاهی یا تردید در تصمیم گیری می توانید ابتدا رده بندی سنی و دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس در بین کتاب ها با مطالعه توضیحات مندرج در قسمت اطلاعات مربوطه به هر کتاب به انتخاب خود بپردازید. در هر مرحله می توانید با مشاوران ما در ساعات کاری تماس گرفته و سولات خود را مطرح نمایید.

لطفا با نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده ی خود، ما را در راستای بهبود روند کاری و جلب بیشتر رضایت مشتریان یاری فرمایید.

 

صفحه اصلی وبسایت واژه | فروشگاه وبسایت واژه

 

 

درباره ما | لوگو رسمی وبسایت واژه | فروشگاه اینترنتی کتاب واژه | سامانه آنلاین خرید کتاب

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X