سلام کاربر محترم، به وبسایت واژه خوش آمدید :)          

حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

درباره ما:

فروشگاه اینترنتی واژه مجتمعی متفاوت برای فروش و ارائه خدمات آموزشی با هدف دسترسی راحت مخاطبان به تمامی کتاب های با کیفیت در راستای افزایش سطح فرهنگی و علمی کشور را راه اندازی گردیده است.

از دیگر اهداف تاسیس انتشارات واژه می توان به این اشاره کرد که تمامی اقشار مردم با هر سطح مالی بتوانند با تهیه کتب با کیفیت و با به صرفه ترین قیمت راه یادگیری خود را هموار کنند تا سطح فرهنگی و علمی مردم جامعه و در نهایت میهن عزیزمان افزایش یابد.

انتشارات تخصصی واژه بیشترین و کاملترین کتاب های آموزشی زبان را در ایران منتشر نموده است. در این سایت شما می توانید به آسانی به کتاب های آموزشی، رمان ها، داستان های معروف، کتاب های واژگان و …. دسترسی یابید و آن ها را با قیمت های مطلوب تهیه فرمائید.

تمام هم و غم گروه ما تولید بهترین، جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات با نازلترین قیمت برای شما مردم عزیز است، بسیاری از هموطنان ما به کتاب های به روزی که در اقصی نقاط جهان چاپ می شوند دسترسی ندارند، ولی ما این فرصت را فراهم کرده ایم که با هزینه ای کمتر و با تخفیف هایی بیشتر از تمامی کتاب های روز دنیا در کشور عزیزمان ایران استفاده کنید.

در صورت عدم آگاهی یا تردید در تصمیم گیری می توانید ابتدا دسته بندی و رده بندی سنی مورد علاقه خود را انتخاب کنید سپس در بین محصولات با مطالعه توضیحات مندرج در قسمت اطلاعات مربوطه به هر کتاب به انتخاب خود بپردازید، اگر چنانچه مشکل شما از این طریق حل نگردید می توانید از مشاوران ما سولات خود را بپرسید.
پس از انتخاب کتاب مورد نظر، ما موظفیم اقدام به تحویل ۲۴ ساعته در تهران و ۴۸ الی ۷۲ ساعته در شهرستان ها انجام دهیم.

لطفا با نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده ی خود را در راستای بهبود روند کاری و جلب بیشتر رضایت شما، ما را در انجام این امر یاری فرمایید.

روزهای کاری مجتمع: شنبه الی پنجشنبه
ساعت پشتیبانی: ۸:۳۰ الی ۱۹

لوگوی رسمی فروشگاه اینترنتی کتاب واژه
لوگوی رسمی فروشگاه اینترنتی کتاب واژه

 

 

50% تخفیف
100% تخفیف
20% تخفیف
تقریبا نزدیک بود !!!
10% تخفیف
7.5% تخفیف
5% تخفیف
2.5% تخفیف
شانس خود را برای دریافت جایزه امتحان کنید.
گردونه شانس وبسایت واژه رو بچرخون و جایزه ببر
Our in-house rules:
  • One game per user
  • Cheaters will be disqualified.
X